14 Haziran 2012 Perşembe

İlk Kez Yapacaklar İçin Anal Seks Teknikleri

Anal seksin çoğu kadın ve erkek için son derece tahrik edici olduğu bir gerçek. Anal yolla uyarılan sinir uçları  eğer doğru şekilde uygulanırsa çok eğlenceli olabilir. Erkekler genelde kadının anüs kısmını gergin olduğu için severler. Tabuları yıkın. Sevgilinizle bu 'yasak' eğlenceyi sonuna kadar yaşayın.
Anal seksi daha eğlenceli ve acısız hale getirmek için uymanız gereken bazı teknikler, ipuçları var. Şimdi bunlardan bahsedelim.

Kayganlaştırıcı Olmadan Denemeyin Bile..


Anüs, kendinden kayganlaştırıcı salgılamaz. Anal seks sırasında su bazlı veya silikon bazlı bazı kayganlaştırıcıları kullanarak tam performans alabilirsiniz ;) Silikon bazlı kayganlaştırıcıları temizlemesi güç olduğu için kullanmak istemeye bilirsiniz. Fakat bu düşünce yanlış. Banyoda sadece su tutarak bile temizleyebilirsiniz. O yüzden silikon bazlı kayganlaştırıcıları öneririm. Sakın kayganlaştırıcı kullanmadan denemeyin. Bol bol gözyaşıyla karşılaşabilirsiniz. Ve çatlayan bir anüs problemiyle hastanenin yolunu tutmak istemezsiniz! :)

Rahat Olmaya Çalışın


Anal seks sırasında rahat olamıyorsanız, kendinizi kasıyorsanız, bu eğlence sizin için çok rahatsız ve acı veren bir hal alacaktır. Anüsünüzü rahatlatmak için küçük bir seks oyuncağıyla ya da parmağınızla alıştırma yapın. Sonra da içeri soktuğunuz şeyi yavaş yavaş büyütün. Eğer daha önce hiç anal seks yapmadıysanız, büyük bir oyuncağı ya da penisi hemen içeri sokmaya çalışmayın. Eğer rahatlamayı, gevşemeyi öğrenirseniz, daha büyük şeyler sokarak daha büyük zevk alabilirsiniz.

Temizlik Şart


Eğer arka kapıdan bir misafir alıyorsanız, bir parça da olsa pislik kalabilir. Temiz olmasına dikkat edin. Anal seks sırasında prezervatif kullanmayı ihmal etmeyin. Prezervatif kullanırsanız anal seksten sonra, prezervatifi atıp, vajinal sekse geçebilirsiniz. Böylece anal yolla gelebilecek bakterilerden kurtulmuş olursunuz. Eğer prezervatif takmak istemiyorsanız, penisi sıcak sabunlu suyla iyice yıkamalısınız. Eğer anal seks sırasında temizliğe dikkat etmezseniz, eşiniz veya siz enfeksiyon kapabilirsiniz.

Yavaş Yavaş İlerleyin ve Nazik Olun


Anal seks, sertliği sevmez. Anüs temelde bazı şeyleri dışarıya atmak için çalıştığından içeri birşeyler alması kolay olmaz. Acı verip vermediği konusunda sürekli eşinizle iletişim halinde olun. İlk kez yapılacak anal seksin yavaş ve mükemmel olması gerektiğini unutmayın. Bunu her zaman yapabilirsiniz. Önemli olan eşinizin rahat olması ve iyi vakit geçirmesi olmalı.

Anal Seks İçin En İyi Pozisyonlar


Hemen hemen tüm seks pozisyonları anal seks için uygundur fakat bazıları daha fazla rahatlık sağlayabilir. Kadın sırt üstü yatarken bacaklarını erkeğin omuzlarına kaldırırsa anüs için rahat bir pozisyon olacaktır. Ya da eşinizin ata biner gibi üzerinizde oturmasını sağlayabilirsiniz. Kontrol kadında olacağı için acı en aza inecektir. Aslında eşiniz ve siz eğlendiğiniz sürece pozisyonların çok da önemi yok ;)

4 yorum:

Adsız dedi ki...

kotluya bayıldım =)

Adsız dedi ki...

Tek sorum olacak Ayşe hanım... Deneyip gördüğünüz için mi bunları yazabildiniz yoksa sizde bi yerlerden mi okudunuz ?

Adsız dedi ki...

karımı anal sekse nasıl alıştırılır

Ayşe A. dedi ki...

Tüm yazdıklarım tecrübeyle sabittir ;)

Eşinizi anal sekse alıştırmak için bu yazıyı okutmanızı öneririm. Korkuları yıkmak önemli.

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger | Printable Coupons