Kadınlari Kendinden Gecirme Garantili 3 Seks Pozisyonu - Ayşe A.

Breaking

Seks Bloğum

HER ZAMAN BURADAYIM...

Post Top Ad

Post Top Ad

1 Haziran 2012 Cuma

Kadınlari Kendinden Gecirme Garantili 3 Seks Pozisyonu

Eğer doğru yöntemleri seçerseniz, seks pozisyonları oyununuzu daha eğlenceli hale getirir ve kadınların orgazm olmalarını kolaylaştırır.

Bu pozisyonlar kadınları şimdiye kadar gördüğünüz en çığlık çığlığa, en derin orgazmı yaşatabilir.

Çoğu erkek eşini tatmin etmek isterken garip seks pozisyonları deneyip, orgazmı asıl zirve noktasına ulaştıracak noktayı kaçırıyorlar.Kadınların Gerçek 'Orgazm Noktası' - Ve Geleneksel Pozisyonlar Neden İşe Yaramıyor?

Çoğu erkek, seks yapmanın verdiği hazzı biliyor ve partnerinin ne zaman orgazm olacağını merak ediyor.

Diyelim ki ocakta elinizi yaktınız ve eşiniz elinde bir kova suyla üzerinize koşuyor.  Fakat o gelip suyu ayağınıza döküyor. Bu durumda suya ihtiyacınız olduğu kesin ama yanan yere :) Örnek biraz garip gelmiş olabilir ama bu örneğin kadınların orgazm olmasına nasıl yardımcı olacağını anlatayım. Eşiniz orgazm olmak için, içinde bir penise ihtiyacı olduğu muhakkak. Fakat eğer penis doğru yerde değilse bu durum eliniz yandığında ayağınıza su dökmek gibi bir şey.

Şimdi, orgazm noktası nerede ondan bahsedelim. Beyler gerçek orgazm noktasının vajinanın iç üst kısmında olduğunu bilmeliler. Bu bölge g-noktası ve diğer tüm hassas noktaların bulunduğu yerdir. Seks yaparken çoğu pozisyonda penisiniz sadece içeri girer. Orgazm için en hassas üst-iç kısıma girmesi gerekirken.

Önce bazı pozisyonları uyum içinde nasıl iç-üst noktaya dokunarak gerçekleştirebileceğinizi öğrenmelisiniz. Bu küçük oyun hilelerini yaptığınızda kadınınızın g-noktasına ulaşmasını ve hatta boşalarak orgazm olmasını sağlayabilirsiniz ;)

Orgazm Olmak İçin İdeal 3 Pozisyon 

Pozisyon 1) Köpek Stilinin Gelişmiş Bir Versiyonu

Eşinizi yatağa yatay bir şekilde yüz üstü yatırdıktan sonra karnının altını bir yastıkla destekleyin. Bu kez erkek, kadının üzerine dümdüz bir şekilde yatmalı. (Kadının karnının altında poposunu yükseltmek için yastık var) Bunun amacı penisin vajina üst duvarına denk gelmesini sağlamak. Alttaki yastın ve üzerindeki vücudunuz penisi içeri soktuğunuzda direk sizi olarak orgazm bölgesine götürecektir.

Bir Sonraki Seviye İçin;

Eğer yapabiliyorsanız başınızı sağa doğru getirip kulağına pis ve seksi kelimeler fısıldayın. İkiniz de rahat olduğunuz sürece bu konuşmalar orgazm olmada son derece etkili olacaktır.

Erkek otoritesini göstermek için bileklerinden nazikçe tutup onu yatağa bastırabilirsiniz. Bunu yapmak köpek pozisyonunun size sağladığı hayvansal ilkel içgüdüleri ortaya çıkaracaktır, eşiniz kendini güvende hissedecektir.

Ve Bir Tane Daha

Orgazm olduktan sonra durmayın. Orgazm olduğu için eşiniz biraz dinlenmek isteyebilir. Durmak yerine hafif hareketlerle devam ederseniz, kadınınız daha yoğun olan ikinci orgazm için hazır duruma gelir.

Pozisyon 2) G-Noktası için Misyoner Pozisyonu

Misyoner pozisyonu gelende pek sevilmez. Sıkıcı bulunur. Fakat misyoner pozisyonu doğru uygulandığında daha samimi ve doruğa ulaşmayı sağlayan bir pozisyondur. Şimdi misyoner pozisyonunu nasıl mükemmel hale getirebiliriz ondan bahsedelim.

İstediğiniz orgazm pozisyonu olan misyoneri nasıl mı doruk noktasına ulaştıracaksınız. Takip edin ;)

1) Bu kez bir yastığı (fiziki duruma göre iki yastık da olabilir) kadının bel bölgesine yerleştirin.

2) Misyoner pozisyonunda içine girin ve bacaklarını omuzlarınızın üzerine koyun.

3) Şimdi ellerinizi yastıkla onun belinin arasına yerleştirin.

4) Belinden sıkıca kavrayıp kedinize doğru çekip itmeye başlayın. Böylece penisiniz eşinizin en hassas noktlaarına ulaşacaktır. Altta yastık olduğu için size rahat hareket sağlayacaktır.

5) Ona unutamayacağı bir orgazm tecrübesi yaşatın.

Eğer yeterince esnekseniz içinden çıkmadan eğilip onu öpün. Tamamen sıkı bir fiziksel temas halinde (Bacaklar omuzda ve ellerinizle onun belini kavramışken) eşinizi öpmek büyük bir haz verecektir.

Eğer romantik bir erkekseniz onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyebilirsiniz.

Bu pozisyon genelde tüm genç kızların favorisidir.

Pozisyon 3) Kadının Üstte Geriye Yaslanarak Oturduğu Pozisyon

Genelde eşiniz üzerinize tırmanır ve biraz binmek istediğini farkettirir. Bunun nedeni içgüdüsel olarak kadınların penisi iç-üst bölgelerine almak istemeleridir. Peki nasıl yapmalısınız?

1) Koltuk ya da bir kanepeye oturun. (Yatak değil) Onu yüzü size dönecek şekilde kucağınıza oturtun.

2) Bacaklarını iki yanınızdan dışarı çıkarmasını sağlayın.

3) Ona arkasına yaslanarak görünmenin çok seksi olduğunu söyleyin

4) Bu şekilde kucağınızda zıplamaya başladığında bilin ki doğru noktadasınız.

5) Arkanıza yaslanın ve eşinizin kendinden geçmesini izleyin.

Bir Sonraki Seviye

Sizin üstünüzdeyken elinizi klitorisine götürüp küçük dairesel hareketlerle okşayın.

Dikkat: Eşiniz zevkin doruklarına çıkacak!

Ve artık kadınların neden normal pozisyonlarda orgazm olmadığını anladınız. Onu orgazmın doruklarına çıkarmak için yapmanız gerekenleri artık biliyorsunuz. Eee ne duruyorsunuz :)

4 yorum:

 1. en iyisi kadının üstte oldugu bence
  daha once de yazdım yine yazarım ben ve partnerim bundan fazlasıyla zevk alıyor ve ben baya bi gec geliyorum
  tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 2. Bizim okulda selma hoca var hamile ve ozlem hoca var hep topuklu giyo ikisininde ammini ve yumurtaliklarini sikmek istiyorum

  YanıtlaSil
 3. murat bnm yanma gelin o zamn

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar Türk amatör sex videolarından da anlaşılacağı üzere bizlerin tercih ettiği milli pozisyonumuz doggy dir. Kadınlarında favori pozisyonu üstündeki anketlerde doggyi işaret etmekte sanırım orgazmı kolaylaştırmasından.

  YanıtlaSil

Post Top Ad

Responsive Ads Here